środa, 17 czerwca 2020 15:29

MyPlace szablon dla Joomla

MyPlaces, to nasz kolejny szablon ogłoszeniowy Joomla oparty na rozszerzeniu DJ-Classifieds. Pracując nad nowymi wersjami, bierzemy pod uwagę preferencje naszych klientów i najlepsze rozwiązania.

W tym szablonie Joomla wykorzystaliśmy inspirację z potężnych portali nieruchomości i dlatego musieliśmy wdrożyć komponent DJ-Classifieds, który zapewnia szeroki zakres funkcji potrzebnych do prowadzenia nowoczesnej strony z ogłoszeniami.

Jeśli szukasz szablonu Joomla dla swojej witryny z nieruchomościami, nasz szablon będzie dla Ciebie idealny.

Dla kogo jest ten szablon?

Ten zaawansowany szablon Joomla jest gotowym rozwiązaniem dla takich kategorii, jak nieruchomości, projekty deweloperskie, mieszkalne i wynajem nieruchomości. Ten szablon Joomla może pasować do każdej strony związanej z biznesem nieruchomości.

Może to być mała, nawet lokalna agencja, w której wystarczy dodawać ogłoszenia z zaplecza strona. Będzie również działał świetnie, gdy to agenci i użytkownicy strony dodają nieruchomości (po zatwierdzeniu przez administratora).

Nie ma żadnych ograniczeń, więc jeśli strona ma działać w inny sposób, jest to również możliwe, głównie dzięki zastosowaniu komponentu DJ-Classifieds, który pozwala na uruchomienie dowolnej strony z ogłoszeniami.

Kup szablon MyPlace

Elastyczne opcje DJ-Classifieds

Zaimplementowane tutaj rozszerzenie DJ-Classifieds zawiera narzędzia do tworzenia ogłoszeń i zarządzania nimi, które sprawią, że cały ten proces będzie wygodny.

Komponent jest bardzo elastyczny i wydajny. Oferuje wiele funkcji zaprojektowanych, aby pomóc Ci zbudować funkcjonalną stronę internetową.

Istnieje wiele opcji konfiguracji, a wszystko zależy od Ciebie! Proponowana konfiguracja na stronie demonstracyjnej szablonu to tylko nasz pomysł i zależy od Ciebie, jak go wykorzystasz!

Najważniejsze funkcje DJ-Classifieds to:

 • Kategorie - administrator może utworzyć nieograniczoną liczbę kategorii. Każda kategoria może zawierać obrazy. Do wybranej kategorii można przypisać nieograniczoną liczbę ogłoszeń.
 • Wyszukiwanie rozszerzone - filtr wyszukiwania pozwala użytkownikom wyświetlać wyniki na podstawie różnych kryteriów (kategorii, słowa kluczowego, lokalizacji, pól niestandardowych i innych).
 • Pola niestandardowe - administrator może tworzyć parametry, które będą brane pod uwagę, gdy użytkownik będzie szukał ogłoszenia. Pola niestandardowe można przypisać do wybranej kategorii.
 • Aukcje - przedmioty można sprzedawać na aukcjach. Każda aukcja może zawierać cenę minimalną i wzrost ceny minimalnej / maksymalnej.
 • Czas trwania - administrator może pobierać opłaty za publikację ogłoszenia przez określony czas.
 • Lokalizacje - możesz zdefiniować lokalizacje, wprowadzając dowolną strukturę lokalizacji lub importując ją z pliku. Wszystkie lokalizacje są wyświetlane na mapie Google.

Poznaj lepiej rozszerzenie DJ-Classifieds

Aplikacje dla DJ-Classifieds

Rozszerzenie DJ-Classifieds jest wyposażone w ogromną liczbę funkcji, ale jest też zestaw aplikacji premium, które współpracują z tym komponentem i rozszerzają jego funkcjonalności. Korzystanie z aplikacji premium daje szeroki zakres możliwości. Możesz kupić każdą aplikację osobno lub uzyskać w różnych pakietach. Istnieje również opcja zakupu ich wszystkich za lepszą cenę.

Oto lista kilku aplikacji wraz z krótkim opisem tego, co robią:

 • Subscription Plans App - pozwala tworzyć nieograniczone plany dla użytkowników.
 • AJAX App- pozwala użytkownikom filtrować wyszukiwanie bez ponownego ładowania strony.
 • Multi Categories App - pozwala użytkownikom dodać jedno ogłoszenie do nieograniczonej liczby dodatkowych kategorii.
 • Attachments App - pozwala użytkownikom dodawać załączniki do ogłoszeń.
 • Internal Messaging - pozwala użytkownikom witryny komunikować się bez korzystania z wiadomości e-mail.
 • Coupons App - umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby kuponów i udostępnianie ich.
 • Invoices App - umożliwia generowanie faktur za płatności dokonywane w DJ-Classifieds przez użytkowników.

Poznaj lepiej aplikacje DJ-Classifieds

Zarabiaj na swojej stronie

Możesz zarabiać na swojej stronie za pomocą DJ-Classifieds. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów. Administrator strony z ogłoszeniami ma wiele możliwości, jeśli chodzi o ustalanie opłat. Może wymagać zapłaty za ogłoszenia w określonych kategoriach, czasu trwania, promocji, , dodatkowych zdjęć, przekraczania liczbę znaków w opisie. Może także ustawiać i sprzedawać pakiety punktów, w których użytkownicy będą płacić za ogłoszenia oraz inne działania i w witrynie (np. Odnawianie ogłoszeń).

Dowiedz się więcej tutaj: 9 wskazówek na temat zarabiania pieniędzy na stronie ogłoszeniowej

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności zgodnie z wymaganiami klienta

Jeśli oferowane opcje szablonu Joomla nie są dla Ciebie wystarczające, chciałbyś coś zmienić lub ulepszyć, możemy Ci pomóc.
Świadczymy niestandardowe usługi programistyczne dla Joomla. Oferujemy niestandardowe usługi, od prostych modyfikacji po zaawansowane rozwiązania. Możemy modyfikować dowolne rozszerzenia Joomla, aby pasowały do ​​Twojego pomysłu na stronę, naprawiać błędy, lub inne problemy, lub wprowadzać niewielkie modyfikacje szablonu Joomla.

Usługi Joomla

Podsumowanie

Szablon MyPlace to nie tylko piękny design, to w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla witryny z nieruchomościami. Jak widać, DJ-Classifieds daje wiele opcji do wyboru, umożliwiając uruchomienie portalu z najlepszymi ogłoszeniami. Nie wahaj się i wybierz ten szablon Joomla dla swojego następnego projektu - gwarantujemy profesjonalne wsparcie i doskonałą stronę internetową.