środa, 03 marca 2021 12:03

Nowy szablon Eco Energy

Z przyjemnością przedstawiamy szablon Eco Energy Joomla, który właśnie został wydany i wygląda świetnie.

Szablon Joomla z kategorii ekologia jest idealnym rozwiązaniem dla strony internetowej związanej z ekologią, skupionej na biznesie recyklingu, energii alternatywnej, ekologicznym biznesie ochrony środowiska, non-profit, odnawialnej energii, związanej z biologią lub dowolnego rodzaju strony firmowej utworzonej za pomocą Joomla . Przygotowaliśmy projekt przemysłowy dla szablonu Joomla.

Spójrzmy teraz na ogólny widok tego szablonu Joomla - pokażemy jego najbardziej interesujące i użyteczne funkcje. Inne przydatne informacje, w tym dane techniczne, które można znaleźć w opisie szablonu.

To jest szablon Joomla zgodny z WCAG i ADA

Szablon eco Joomla został stworzony z myślą o zaleceniach WCAG. Dostarcza narzędzia ułatwień dostępu dla odwiedzających witrynę. Ustawienia WCAG można włączać i zarządzać nimi w zapleczu szablonu Joomla. Wersja demonstracyjna szablonu Joomla z ułatwieniami dostępu jest zoptymalizowana pod kątem zaleceń WCAG i ADA - potrzebnych narzędzi, które znajdziesz w prawym górnym rogu strony demonstracyjnej. Dzięki zgodności ze standardami WCAG i ADA możesz uruchomić dostępną stronę internetową, która obejmuje wymagania standardów WCAG, 508 i ADA.

Główne cechy szablonu WCAG Joomla to:

 • nawigacja po stronie za pomocą klawiatury - zaimplementowaliśmy zalecenia z przewodnika po WAI-ARIA dla każdego elementu (oddzielne moduły), które widzisz na stronie głównej, a także w innych widokach Joomla, które można było modyfikować bez nadpisywania podstawowych plików
 • przejdź do następujących pozycji menu za pomocą klawisza Tab
 • unikanie animowanych elementów
 • przykłady rozmieszczenia treści zgodnie z zaleceniami dostępności
 • tryby wysokiego kontrastu
 • wiele więcej - możesz sprawdzić zgodność z WCAG za pomocą narzędzia do oceny dostępności sieciowej, którego użyliśmy podczas tworzenia tego szablonu Joomla zgodnego z WCAG https://wave.webaim.org/

Dowiedz się więcej o funkcjach dostępności w witrynie Joomla.

Użyj zaawansowanego menu dla Joomla

DJ-MegaMenu

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej, przejrzystej i łatwej w zarządzaniu strukturze menu, możesz znacznie ułatwić użytkownikom poruszanie się po witrynie i umożliwić im znalezienie tego, czego szukają. Jak widać na przykładzie demonstracyjnym szablonu Joomla dla firm, wdrożyliśmy kompleksowy, ale łatwy do odczytania system menu.

Menu podzielone jest na kilka istotnych elementów: Home (Strona główna), Pages (Strony), Extensions (Rozszerzenia), Languages (Języki).

To tylko przykładowa konfiguracja, ale możesz dostosować menu do swoich potrzeb. Szablon wykorzystuje DJ-MegaMenu, czyli rozszerzenie które jest jednym z najpotężniejszych rozwiązań do tworzenia zaawansowanego menu. Ten zgodny z wymaganiami dotyczącymi dostępności, system menu umożliwia ustawienie każdego elementu według własnego uznania. Możesz zdefiniować liczbę kolumn w pozycji menu, a nawet umieścić moduły w środku.

Twórz piękne pokazy slajdów z profesjonalnym rozszerzeniem Joomla

Pokaz slajdów

Wyświetlanie pięknej galerii lub wzbudzającego zainteresowanie pokazu slajdów na stronie głównej jest jednym z najważniejszych czynników, jeśli chodzi o przyciągnięcie uwagi odwiedzających Twoją witrynę i spowodowanie znacznej pozytywnej zmiany w statystykach witryny. Ten element strony jest niezaprzeczalnie niezbędny i może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

W naszym uniwersalnym szablonie Joomla wdrożyliśmy rozwiązanie DJ-MediaTools. Efekt można zobaczyć na stronie demonstracyjnej - jest tam moduł slidera wyświetlający kilka obrazków.

DJ-MediaTools oferuje bogaty zestaw ustawień dostosowywania i dziesięć różnych układów do wyboru. Nasz wykorzystany przykład zawiera kilka tematycznych obrazków, tytuł, krótki opis i przycisk "Read more (Czytaj więcej)."

Więcej przykładów widoków DJ-MediaTools można znaleźć na stronie demonstracyjnej.

Użyj prostych zakładek dla Joomla, aby wyświetlić listę najważniejszych usług

Joomla tabs

Sekcja "Services (Usługi)" oparta jest na darmowym module Joomla JM Simple Tabs, za pomocą którego możesz wybierać pomiędzy 4 różnymi układami widoku.

Ta sekcja witryny demonstracyjnej zawiera przejrzysty szczegółowy opis usług. Dzięki modułowi Joomla możesz tworzyć nieograniczoną liczbę elementów z tytułem, podtytułem i treścią.

Zbuduj witrynę biznesową za pomocą Joomla i dodaj nowoczesną prezentację usług za pomocą zakładek.

Użyj prostego modułu Joomla, aby wyświetlić linki z ikonami

Why us

Demo szablonu biznesowego Joomla zawiera sekcję „Why Us (Dlaczego my)” z linkowalnymi ikonami. Użyliśmy darmowego modułu Joomla „JM Additional Features” do dodawania elementów z ikonami i tekstem.

Wspomniana sekcja to pole zawierające cztery linkowalne ikony z tytułami. Dzięki modułowi JM Additional Features możesz dodać nieograniczoną liczbę elementów, zawierając tytuł, link, ikonę, tekst i więcej przycisków. Dodatkowo możesz zdefiniować kolor i położenie ikony. W tym module umieściliśmy specjalne miejsce pod ikonami na opis tekstowy z informacją, dlaczego warto zwrócić uwagę na prezentowaną firmę.

Użyj prostego modułu Joomla, aby wyświetlić linki do ikon społecznościowych

Jak widać w sekcji stopki, w wersji demonstracyjnej naszego szablonu biznesowego Joomla, istnieje moduł Joomla „Follow us (Śledź nas)” z ikonami połączonymi z profilami społecznościowymi. Użyliśmy darmowego modułu Joomla „JM Social Icons”, który jest świetnym i prostym narzędziem do takich celów.

Dodanie linków do mediów społecznościowych w swojej witrynie to sprawdzony sposób na utrzymywanie kontaktu z konsumentami i rozwijanie liczby obserwujących. To działanie zwiększa zasięgi marki.

Wyświetlaj referencje za pomocą prostego modułu dla Joomla

They say

Sekcja „They Say (Mówią o nas)” to miejsce na referencje. Każda firma powinna rozważyć pokazanie opinii klientów na swoich stronach internetowych, co w perspektywie rozwoju jest doskonałym pomysłem. Przykład użyty w tej witrynie demonstracyjnej szablonu Joomla może być przydatną inspiracją.

Użyliśmy prostego, bezpłatnego modułu referencyjnego dla Joomla: JM Testimonials. Za jego pomocą możesz dowolnie wyświetlać zestaw najważniejszych referencji. Każdy pojedynczy element może zawierać treść, obrazek awatara lub logo firmy oraz nazwisko autora.

Referencje w witrynie biznesowej Joomla mogą być wyświetlane jako slajdy z punktorami.

Użyj prostego modułu karuzeli obrazków dla Joomla, aby przyciągnąć uwagę klientów swoimi projektami

Moduł do prezentacji obrazków

Możesz przyciągnąć potencjalnych klientów, pokazując swoją pracę i projekty. Dodaliśmy sekcję „Resources (Zasoby)”, w której możesz opisywać swoje projekty, publikować ważne informacje o swojej firmie, produktach lub usługach oraz wyświetlać niektóre obrazy w atrakcyjny sposób.

JM Image Carousel to prosty moduł Joomla, który wprowadziliśmy do gry w tym szablonie Joomla. Używając go, możesz ustawić nieograniczoną liczbę obrazków w trzech różnych stylach. Wyświetlane obrazy można linkować z różnymi obszarami witryn internetowych. Nasz przykład demo przedstawia karuzelę obrazków składającą się z 3 zdjęć.

Nie przegap modułu kontaktowego Joomla spełniającego wymagania dostępności

Moduł easy contact

U dołu pierwszej strony znajduje się sekcja „contact us (skontaktuj się z nami)”, która jest ważną częścią witryny. Wykorzystuje prosty formularz kontaktowy przeznaczony do kontaktu między odwiedzającymi witrynę a administratorem. Nasz przykład zawiera kilka standardowych pól, w tym:

 • Imię
 • E-mail
 • Wiadomość
 • Zgoda (zgoda na warunki)
 • Przycisk Wyślij wiadomość

Po lewej stronie tej sekcji dodaliśmy obraz, aby ta część strony była bardziej atrakcyjna wizualnie. Wyświetlany tutaj formularz kontaktowy to moduł oparty na prostym, rozszerzeniu Joomla: DJ-EasyContact - funkcjonalnym i przyjaznym dla użytkownika rozwiązaniu, spełniającym wymagania dotyczące dostępności.

Podsumowanie

Uniwersalny szablon dla Joomla zapewniający zgodność z WCAG i ADA, zaprojektowany w celu pokazania Twojej firmy w Internecie, daje szeroki zakres możliwości. Wybierając ten szablon Joomla, otrzymasz elastyczne rozwiązanie, które sprawi, że Twoja strona internetowa będzie wyjątkowa i funkcjonalna.

Tematy takie jak ekologiczne rozwiązania, eko technologie i ochrona środowiska są obecnie bardzo modne. Korzystając z naszych rozwiązań szybko sprostasz oczekiwaniom rynku i stworzysz nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową.

Może to być Twoja przewaga, zwłaszcza jeśli chcesz przestrzegać najnowszych zaleceń WCAG oraz sekcji 508 i ADA, wymaganych dla dostępnej strony internetowej.

Sprawdź szablon Joomla Eco Energy