czwartek, 29 listopada 2018 13:47

wtyczka ogłoszen wp

Poznaj TerraClassifieds, darmową wtyczkę ogłoszeniową dla WordPress.

TerraClassifieds to plugin ogłoszeniowy wydany przez PixelEmu. Posiada on szereg funkcji dających możliwość uruchomienia strony ogłoszeniowej opartej na WordPress. Plugin jest dostępny do pobrania za darmo.

Główną ideą było stworzenie wtyczki od podstaw, w minimalistycznej wersji. Ostatecznie dodaliśmy znacznie więcej funkcji niż pierwotnie zakładano. Podczas pracy nad wtyczką pojawiło się również kilka nowych pomysłów.

Część z nich została już urzeczywistniona a pozostałe zostaną wprowadzone w kolejnych wersjach TerraClassifieds.

Efektem naszych prac jest plugin ogłoszeniowy dla WordPress z zasobem funkcji, które wymieniamy poniżej. Przedstawione funkcje są proste w obsłudze, a kolejne będą dodawane systematycznie krok po kroku.

  • 4 wbudowane widżety (menu konta, wyszukiwanie ogłoszeń. kategorie ogłoszeń. najnowsze ogłoszenia)
  • 6 stron (dodaj ogłoszenie od frontu, edytuj ogłoszenie, rejestracja użytkownikam edycja profilu użytkownika, moje ogłoszenia, zaloguj się i zapomniałem hasła)
  • 3 widoki: (widok kategorii, strona ogłoszenia, widok autora ogłoszenia)
  • Ustawienia TerraClassifieds (główne ustawienia, kategorii, stylu, bezpieczeństwa, SEO oraz wiele więcej).

WTYCZKĘ TERRACLASSIFIEDS MOŻESZ ZA DARMO POBRAĆ TUTAJ

Motyw WordPress dla TerraClassifieds

Wraz z pluginem TerraClassifieds pojawił się TerraClassic czyli pierwszy darmowy motyw WordPress oparty na tym pluginie.

terraclassif-front

Stworzenie strony internetowej z ogłoszeniami drobnymi w WordPress jest teraz prostsze niż myślisz. Ten darmowy motyw WordPress dla ogłoszeń, ma zapewnić kompletny system dla portalu ogłoszeniowego. Możesz stworzyć prostą stronę ogłoszeniową z przyjaznym dla użytkownika ogłoszeniem.

Obecnie istnieje klasyczny sposób kontaktowania się z ogłoszeniodawcą (za pośrednictwem formularza kontaktowego), ale planujemy dodać wiele innych metod płatności oraz aukcji w przyszłości.

Poniżej przykładowy widok listy ogłoszeń.

terraclassic.1 f

Poniżej przykładowy widok pojedyńczego ogłoszenia.

terraclassic.2 f

TerraClassic jest dostępny wraz z wtyczką WordPress TerraClassifieds, która daje dostęp do funkcji ogłoszeń.

Bezpłatny dodatek do ogłoszeń TerraClassifieds oraz motyw TerraClassic można również pobrać osobno.

Motyw TerraClassic możesz pobrać za darmo tutaj.

Udoskonalanie TerraClassifieds

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli wyślesz nam swoją opinię i zgłosisz wszelkie błędy lub sugestie. Tworzymy TerraClassifieds ze szczególną starannością i chcielibyśmy poznać Twoją opinię, aby każda kolejna wersja była coraz lepsza.

Plany dla TerraClassifieds

Wszystko zaczęło się od pierwszego wydania TerraClassifieds w wersji Alpha 1.0 i nie zatrzymujemy się. Najnowsza wersji to 1.0 Beta. Ale tak naprawdę to dopiero początek. W tej chwili mamy przygotowanych mnóstwo innych funkcji dla następnej wersji TerraClassifieds, między innymi następujące rzeczy pojawiły się na naszej liście:

  • Lokalizacje
  • Pola niestandardowe
  • Możliwość naliczania opłat za dodawanie ogłoszeń
  • Wtyczki płatności
  • Bardziej zaawansowane wyszukiwanie
  • Kompatybilność z WCAG i ADA

DJ-Classifieds, komponent ogłoszeniowy dla Joomla

Postanowiliśmy stworzyć wtyczkę ogłoszeniową dla WordPressa, również dlatego, że jesteśmy autorami dodatku dla Joomla: DJ-Classifieds, który jest przeznaczony do zbudowania strony z ogłoszeniami.

Mamy więc doświadczenie w tej dziedzinie, a DJ-Classifieds to komponent cieszący się uznaniem i popularnością wśród użytkowników Joomla na całym świecie.

DJ-Classifieds to zaawansowane i łatwe w użyciu rozwiązanie do witryn ogłoszeniowych opartych na Joomla. Zapewnia prostą konfigurację i wiele użytecznych funkcji.

Jeśli chcesz uruchomić stronę internetową, na której użytkownicy będą mogli przesyłać swoje ogłoszenia lub jakiekolwiek przedmioty, to DJ-Classifieds to właściwy wybór dla Ciebie.

Korzystając z tego komponentu, możesz uruchomić portal z ofertami pracy, reklamami nieruchomości, różnymi usługami, ofertami randkowymi i wieloma innymi.

Dowiedz się więcej

Zachęcamy do przetestowania wtyczki TerraClassifieds oraz motywu TerraClassic dla Wordpress oraz podzielenia się z nami swoją opinią. Wszystkie komentarze i sugestie są mile widziane.