środa, 22 listopada 2017 00:00

jm-intro-pl

Nadszedł czas wielkich oszczędności. Skorzystaj z promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday! W tym czasie, jak co roku, przygotowujemy największe promocje dla naszych użytkowników.

Ten okres to najbardziej oczekiwany czas przez wszystkich łowców okazji!

Czas promocji zaszczepiony z amerykańskiego rynku (gdzie związany jest ze Świętem Dziękczynienia - Thanksgiving Day [czwarty czwartek listopada], który jest formą corocznej wdzięczności społeczeństwa za dobre rzeczy, które spotkały je w ciągu minionego roku) wiąże się z Czarnym Piątkiem (Black Friday) oraz od niedawna również Cyber Monday, od paru lat z powodzeniem został zaszczepiony również w polskim handlu.

W naszych sklepach również prezentujemy świetne promocje, niedostępne w ciągu roku. Jeśli planujesz w tym lub przyszłym roku zbudować stronę dla swojego klienta lub siebie, nie znajdziesz lepszego czasu na zakupy!

Joomla-Monster Polska

  • Używając kodu zniżkowego: BLACK możesz zgarnąć najlepsze szablony dla Joomla z 35% rabatem! Większość z nich korzysta z dodatków od DJ-Extensions, na które uzyskasz 3 miesięczną subskrypcję w cenie zakupu! Przeglądaj szablony Joomla

Joomla-Monster.com (szablony Joomla)

best free joomla templates

  • W sklepie joomla-monster.com w tym roku, używając kuponu BLACK możesz również zakupić szablony z 35% zniżką,
  • oprócz tego bardzo korzystną opcją będzie zakup subskrypcji na wszystkie szablony dostępne w naszej kolekcji wraz z subskrypcją na wszystkie dodatki od DJ-Extensions, z 12 miesięczną subskrypcją za $194 (można płacić w złotówkach przez Paylane) - dowiedz się więcej

DJ-Extensions.com (dodatki Joomla)

  • Na stronie DJ-Extensions.com, gdzie oferujemy dodatki dla Joomla również skorzystasz z 35% rabatu na dowolną pojedynczą subskrypcję na dodatki, aplikacje dla DJ-Classifieds (tutaj możesz poczytać o aplikacjach dla DJ-Classifieds po polsku), zestawy dodatków czy plany deweloperskie. Np. plan DJ-Classifieds + All apps (czyli kompletny zestaw do zbudowania portalu ogłoszeniowego) za $97,5 na 6 miesięcy (zamiast $150)!
  • Oprócz tego możesz kupić jeden z 3 planów na wszystkie dodatki z 50% zniżką! Dowiedz się więcej na stronie DJ-Extensions.com (można płacić w złotówkach przez Paylane)- dowiedz się więcej

Pixelemu.com (Motywy WordPress)

accessible wordpress themes

  • Pixelemu.com to nasza marka dostarczająca motywy dla WordPress (wiele z nich spełnia założenia dostępności opisane w wytycznych WCAG 2.0) - tutaj również możesz skorzystać ze zniżki 35% na dowolny motyw (można płacić w złotówkach przez Paylane)
  • Motywy Wordpress od Pixelemu.com zawierają również komercyjne licencje na dodatki w nich użyte (np. Revolution Slider i Visual Composer)
  • W ciągu trwania promocji, możesz kupić subskrypcję (12 miesięcy) na wszystkie motywy Wordpress wraz z dodatkami za $77 (zamiast $119)! - dowiedz się więcej
  • Na pixelemu.com znajdziesz też darmowe pluginy dla Wordpress.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji, zostaw komentarz albo skontaktuj się z nami bezpośrednio.