środa, 18 grudnia 2019 15:39

Świąteczna zniżka 2019

Znowu są Święta Bożego Narodzenia! Z tej wyjątkowej okazji oferujemy 25% zniżki na WSZYSTKIE nasze szablony i rozszerzenia Joomla.

Szczegóły oferty

Kup teraz profesjonalne, wielofunkcyjne szablony dla Joomla (wraz z dołączonymi do nich dodatkami, na które uzyskasz 3 miesięczną subskrypcję w cenie zakupu) o 25% taniej.

Aby skorzystać z rabatu, podczas zakupów użyj kuponu: XMAS2019

Promocja potrwa do 6tego Stycznia 2020 (włącznie). Nie trać czasu!

Zgarnij pakiet wszystkich szablonów w wyjątkowej cenie

Przy okazji tak wysokiego rabatu, warto pomyśleć o zakupie pakietu wszystkich szablonów i dodatków do Joomla. Wliczając zniżkę, pakiet można nabyć za jedyne 749zł netto.

Jest to oferta skierowana zarówno dla web developerów jak i indywidualnych klientów, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich szablonów i dodatków Joomla stworzonych przez naszą firmę.

Promocje łączą się. Jeżeli wybierzesz któryś z szablonów objętych rabatem w naszej ofercie specjalnej, to rabaty się skumulują (można więć uzyskać 55% rabatu.)

Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

Przeglądaj szablony dla Joomla

Poznaj zniżki oferowane przez inne nasze strony. Jeżeli szukasz profesjonalnych rozszerzeń i dodatków dla Joomla lub motywów dla WordPress to jesteś we właściwym miejscu:

  • DJ-Extensions.com (rozszerzenia dla Joomla)

DJ-Extensions.com oferuje profesjonalne rozszerzenia dla Joomla w obniżonej cenie.

Teraz możesz skorzystać z 25% rabatu na dowolną pojedynczą subskrypcję na dodatki, aplikacje, zestawy dodatków oraz plany deweloperskie. Np. plan DJ-Classifieds + All apps (czyli kompletny zestaw do zbudowania portalu ogłoszeniowego) za $112.50 na 6 miesięcy (zamiast $150)!

  • Pixelemu.com (Motywy dla WordPress)

Pixelemu.com oferuje profesjonalne motywy dla WordPress (wiele z nich spełnia założenia dostępności opisane w wytycznych WCAG i ADA).

Teraz możesz skorzystać ze zniżki 20% na dowolny motyw (można płacić w złotówkach przez Paylane).

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji, zostaw komentarz albo skontaktuj się z nami bezpośrednio.