piątek, 21 sierpnia 2020 12:49

dodatek-platnosci-tpay

Opublikowaliśmy nowy dodatek do płatności dla DJ-Catalog2: Tpay. Komponent współpracuje teraz z 10 metodami płatności.

Dodatek do płatności Tpay

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności.
Od 10 lat tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. W ramach metod płatności dostępne są: przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień.

Instalacja i konfiguracja

Ustawienie jest bardzo łatwe. Zainstaluj dodatek, włącz go, a następnie utwórz nową metodę płatności w panelu kontrolnym DJ-Catalog2.

Należy pamiętać, że do poprawnego działania metody płatniczej wymagane jest podanie Tpay ID oraz kodu bezpieczeństwa, które można odnaleźć na swoim koncie na stronie Tpay.

Po udanej instalacji i konfiguracji, dodatek dla płatności będzie widoczny dla użytkowników chcących zapłacić za produkty DJ-Catalog2.

Tpay dodatek płatności

PRZECZYTAJ, JAK SKONFIGUROWAĆ DODATEK DLA PŁATNOŚCI TPAY DLA DJ-CATALOG2

Ten dodatek jest dostępny dla wszystkich aktywnych subskrybentów za darmo i można go bezpłatnie pobrać z sekcji Download na stronie DJ-Extensions.

POBIERZ DODATEK DJ-CATALOG2 TPAY PAYMENT.

Więcej informacji

Na stronie DJ-Extensions, poza DJ-Catalog2 znajdziesz także inne rozszerzenia dla Joomla. Zwiększ potencjał i możliwości swojej strony internetowej.