środa, 08 sierpnia 2018 09:43

dj-classifieds aktualizacja wersja 3.7.4 betaPrzedstawiamy nową wersję Beta dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds, aby użytkownicy mogli sprawdzić, co nowego, i powiedzieć nam, czy wszystko działa dobrze i co według nich powinno być poprawione.

To nie jest kompletne wydanie i mamy co najmniej jedną nową funkcję na liście, której nie ma w tej wersji ale zostanie dodana w wersji stabilnej.

Co dodano w najnowszej wersji 3.7.4 Beta? Zobacz listę najważniejszych nowych funkcji:

  • Eksport do pliku(funkcja powiązana z RODO) - umożliwia eksport danych z profilu lub eksport ogłoszeń (zaznaczonych na liście, filtrowanych lub wszystkich.)
  • Maksymalna liczba ogłoszeń na minutę / godzinę / dzień - dostępne ustawienia pozwalają ustawić limit ogłoszeń, które można przesłać.
  • Wyczyść (usuń) profil użytkownika (powiązany z RODO) - W sekcji profili użytkowników znajduje się nowy przycisk "Wyczyść dane". Możesz wybrać kilka naraz i wyczyścić ich dane.
  • Formularz kontaktowy w profilu użytkownika - W widoku profilu dostępny jest teraz formularz kontaktowy.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji dostępne są jeszcze inne. Oprócz tego ta wersja posiada też wiele poprawek zgłaszanych przez naszych użytkowników.

Jeśli chcesz sprawdzić kompletną listę zmian w wersji 3.7.4 Beta oraz nowe arykuły związane z tym wydaniem, sprawdź artykuł na DJ-Extensions.com -[BETA RELEASE] DJ-Classifieds updated with user Profile contact form and extended Export feature