poniedziałek, 25 czerwca 2018 13:54

DJ-Suggester aktualizacjaZaktualizowaliśmy komercyjny dodatek DJ-Suggester oraz jego darmowy odpowiednik DJ-Suggester Light do wersji 2.6.0.

Co przynosi najnowsza aktualizacja?

Wersja komercyjna została wzbogacona o kolejne funkcje, natomiast wersja darmowa otrzymała funkcje, dostępne wcześniej w wersji pro, a niedostępne w wersji light.

DJ-Suggester w wersji 2.6.0

Pojawiła się funkcja pozwalającą dostosować wygląd i styl Twojego dla wyświetlanego okna, z sugerowaną treścią. Możesz łatwo modyfikować kolory za pomocą niestandardowego motywu w opcjach. Zobacz dostępne ustawienia poniżej:

suggester colors

Poniżej przykład domyślnej wersji widoku okna:

domyślna kustomizacja okna

I jako przykład tym razem wersja widoku okna skonfigurowana przy użyciu dostępnych kolorów:

sugerowane ogłoszenia

Dodano również integrację z systemem aktualizacji Joomla. Możesz teraz wprowadzić kod licencji we wtyczce i szybko zaktualizować DJ-Suggester do wersji pro. Jest to podobna funkcja, którą stosujemy w rozszerzeniu DJ-MegaMenu.

licensekey suggester

DJ-SuggesterLight w wersji 2.6.0

W wersji DJ-SuggesterLight w wersji 2.6.0 wprowadziliśmy również kilka zmian. Dodano wszystkie predefiniowane motywy z wersji Pro.

Podobnie wygląda to w kwestii w przypadku animacji - uwzględniono wszystkie animacje z wersji Pro.

Dzięki najnowszej aktualizacji każdy użytkownik DJ-Suggester Light może teraz wyświetlać obrazek artykułu dla wysuwanego okna sugestii!

Więcej na temat najnowszych aktualizacji DJ-Suggester dowiesz się tutaj.