środa, 20 grudnia 2017 10:15

promocja-swiateczna-joomla-monster

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci rabatu na nasze produkty!

Od dzisiaj każdy może zaoszczędzić 20% kupując szablony dla Joomla oraz przy okazji zdobyć zawarte w nich dodatki za darmo.

Należy bowiem pamiętać, że każdy szablon w swojej cenie zawiera wszystkie komponenty dla Joomla, które wykorzystuje - są one do pobrania jako oddzielne pliki, tak samo jak kopia demo szablonu (Quickstart, wiele z naszych produktów posiada kilka wersji Quickstartów), którą można pobrać i sprawnie dopasować do wymagań.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zapłać mniej.

Nasza promocja jest ograniczona czasowo - potrwa tylko do 2 Stycznia 2018.

Aby uzyskać 20% zniżki, użyj kodu zniżkowego podczas zakupów: XMAS2017

Przejrzyj bogatą kolekcję szablonów dla Joomla i wybierz coś dla siebie.

Przypominamy, że posiadamy szablony dla wielu kategorii tematycznych takich jak: ecommerce, ogłoszenia, katalog produktów, biznes, edukacja. Ponadto nasze szablony dla Joomla są responsywne, oparte na świetnym Frameworku EF4 a wiele z nich spełnia wymogi oraz zalecenia WCAG 2.0 - dotyczące tworzenia treści internetowych jak najbardziej dostępnymi.

Ekipa Joomla-Monster życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

 

Rozszerzenia do Joomla

DJ-Catalog2, DJ-Classifieds, DJ-MediaTools, DJ-ImageSlider, DJ-Menu, DJ-Multitreemenu, DJ-VMPageBreak, DJ-Flyer, DJ-TabGenerator, DJ-Likebox

Prezentacje szablonów

Zobacz nasze templatki na YouTube! Dynamiczne animacje prezentujące możliwości szablonów i zastosowanych w wersjach demonstracyjnych komponentów do Joomla.

Pomoc

Dokumentacja, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Video tutoriale.