Kursy i warsztaty - Centrum Szkoleń Joomla!

Skuteczność witryny internetowej to nie tylko estetyczny, przyjazny dla użytkowników design, ale także sprawne zarządzanie treścią, szybka reakcja na zdarzenia, umiejętna realizacja celów stawianych przez dział marketingu. Niestety często doskonale wiemy co powinniśmy osiągnąć ale nie bardzo wiemy jak to zrealizować.Nie wystarczy więc wdrożyć system zarządzania treścią strony internetowej. Trzeba z niego umiejętnie korzystać.

Nasze szkolenia dla administratorów, informatyków i developerów prowadzone są przez doświadczonych praktyków, twórców szablonów w joomla-monster.com i komponentów z dj-extensions.com. Wykładowcy na co dzień prowadzą, często bardzo złożone, prace wdrożeniowe dla naszych klientów. Są więc gwarantami wysokiej wartości merytorycznej prowadzonych kursów.

Działalność Centrum Szkoleń Joomla! objęta jest patronatem Fundacji PCJ (Polskie Centrum Joomla). Szkolenia prowadzimy w postaci praktycznych warsztatów, w czasie których każdy uczestnik ma możliwość wykonania wszystkich czynności objętych szkoleniem. Do tego celu uruchamiany jest serwer a wyniki prac dostępne są również przez jakiś czas po zakończeniu warsztatów co dodatkowo daje możliwość samodzielnego rozwijania nabytych w czasie kursu umiejętności. Zainteresowane przeprowadzeniem szkoleń dla swoich pracowników firmy i instytucje zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie CSJ lub emial - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.